BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anıldı

15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anıldı

15 Temmuz gecesi yazılan destanı ve tarihe şanlı bir direniş olarak geçen mücadelede göğsünü siper, canlarını feda eden şehitlerimizi anmak adına “15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma Programı” düzenlendi.

Salih Tozan Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen programa, Balıkesir Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mehmet Narlı, Karesi Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, İl Milli Eğitim Müdürümüz Şahan Çöker, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, kurum amirleri, öğretmenler ve öğrenciler katıldı.

Resim ve şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilere protokol üyeleri tarafından ödülleri takdim edildi. Program esnasında şiir yarışmasında dereceye giren öğrencilerin okuduğu şiirler dinleyenlere duygulu anlar yaşattı. Şiir Dalında Plevne Ortaokulu’ndan Sena Karakaya Birinci, Köylüköy Ortaokulu’ndan Ebru Güney ise Üçüncü olmuştur.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, 15 Temmuz Demokrasi Zaferi ve Şehitleri Anma programında şiirleriyle katkıda bulunan ve dereceye giren öğrencilerimizi tebrik etti.

 

02-01-201702-01-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.