BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

5. Türkiye Değer Ödüllerinde Öğrencimiz Emre Yiğit SÖNMEZ iki kategoride ilk 10´a giren tek isim oldu.

İlçemiz Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi 12 Resim sınıfı öğrencisi Emre Yiğit SÖNMEZ büyük başarı göstererek Resim & Karikatür kategorisinde iki kulvarda ilk 10´a kalan tek isim olmuştur.
5. Türkiye Değer Ödüllerinde Öğrencimiz Emre Yiğit SÖNMEZ iki kategoride ilk 10´a giren tek isim oldu.

Türkiye Değer Ödülleri öğrencilerimizde ve toplumda ahlakî değerler yönünden farkındalık oluşturmayı, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek bilinç kazandırmayı, öğrencilerimizin sosyal ve duygusal gelişimini desteklemeyi, evrensel, kültürel ve manevi değerlere sahip olmanın öğrencilerimize kendisiyle barışık, mutlu ve başarılı bir kişilik kazandırdığını fark ettirmeyi, “Değer Ödülü” Kategorisinde başarılı olan öğrencilerin ise kendi yakın çevrelerine ve arkadaşlarına rol model olmalarını sağlayarak okullarımızda gündem oluşturmayı amaçlamaktadır.

Türkiye Değer Ödüllerinin beşincisi 2015-2016 eğitim öğretim yılında “Sorumluluk” temasıyla gerçekleştirilmektedir.

Her bir kategori ve dalda ayrı olarak ilk 10´a giren öğrencilerin isimleri açıklanmıştır.

Listeler alfabetik olarak düzenlenmiş olup listelerde herhangi bir derece sıralaması yapılmamıştır.

Türkiye Finali Dereceleri,  “5. Türkiye Değer Ödülleri Ödül Töreni Programı” öncesinde Ekim ayı içerisinde ilan edilecektir.

“5. Türkiye Değer Ödülleri Ödül Töreni Programı” Ekim ayı içerisinde İstanbul’da yapılacaktır.

İlçemizi ve İlimizi temsil ederek büyük başarı gösterilen öğrencimizi tebrik eder, başarısına katkı sunan Balıkesir Kadriye Kemal Gürel Güzel Sanatlar Lisesi öğretmenleri ve okul idaresini tebrik ederiz.

 

05-05-201605-05-201605-05-201605-05-2016

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.