BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Aday Öğretmenlerin Okul Dışı Etkinlikler Programı
Aday Öğretmenlerin Okul Dışı Etkinlik Programı kapsamında 22.03.2016 Salı Günü Mimar Sinan MTAL´de Saat 10.00 da Kaymakamlık Teşkilatını Tanıma...![Aday Öğretmenlerin Okul Dışı Etkinlikler Programı](/meb_iys_dosyalar/2016_03/k_22162452_32b634ef762441e687d6b752ace91fd8.jpg)
Aday Öğretmenlerin Okul Dışı Etkinlik Programı kapsamında 22.03.2016 Salı Günü Mimar Sinan MTAL´de Saat 10.00 da Kaymakamlık Teşkilatını Tanıma ve Sayın Kaymakamımız Bayram GALE ve Yazı İşleri Müdürü Hatice BOZ´un tecrübelerinden istifade etmeleri amacıyla paylaşım toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya katılan İl Milli Eğitim Müdürümüz Ahmet Cengiz yapılan uygulamadan duyduğu memnuniyetini dile getirdi.