BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI Mithatpaşa Anaokulunu Ziyaret Etti
![Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI Mithatpaşa Anaokulunu Ziyaret Etti](/meb_iys_dosyalar/2018_03/14110641_DSC_0519.jpg)
Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan AVCI , İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK ile birlikte Mithatpaşa Anaokulunu ziyaret ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.Anaokulu öğrencilerinin sınıflarını ziyaret eden Belediye Başkanımız ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz , öğrencilerle sohbet etti.Altıeylül Belediyesi tarafından hazırlanan hediyeler öğrencilere dağıtıldı.