BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı Pamukçu İlk/Ortaokulunu ziyaret etti
Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Nevzan İnal ve Mustafa Uzun ile birlikte Pamukçu İlk/Ortaokulunu ziyaret etti.![Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı Pamukçu İlk/Ortaokulunu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2017_12/29093523_IMG-20171229-WA0002.jpg)
Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Nevzan İnal ve Mustafa Uzun ile birlikte Pamukçu İlk/Ortaokulunu ziyaret etti. Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı, okul ziyaretlerine Pamukçu İlkokulu/Ortaokulu ile devam ederek öğretmen ve öğrencilerle bir araya geldi.