BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU öğrencilerle söyleşi yaptı

8. Sınıf öğrencilerine yönelik Rehberlik ve Kariyer Planlama dersi kapsamında Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çelik ile Altıeylül Ortaokulunda söyleşi gerçekleştirildi.
Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU öğrencilerle söyleşi yaptı

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK Altıeylül Ortaokulunu ziyareti.

Altıeylül Ortaokulu 8. Sınıf öğrencilerine yönelik Rehberlik ve Kariyer Planlama dersi kapsamında Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çelik ile okulun çok amaçlı salonunda bir söyleşi gerçekleştirildi.,

Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU, öğrencilere eğitim hayatını ve Belediye Başkanlığına nasıl ulaştığını anlattı.Özellikle hedeflere ulaşmada çalışmanın ve azmin önemini vurguladı.Yapılan söyleşide öğrencilerin sorularını içtenlikle yanıtlayan Sayın Zekai KAFAOĞLU öğrencilerimize başarılı olmak için yapılacaklarla ilgili tavsiyelerde bulundu.

Öğrencilerimiz de etkinliğe katılan Sayın Zekai KAFAOĞLU’na çiçek sunarak teşekkürlerini ifade etti.

Ardından İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK Altıeylül İlçe Milli Eğiitim Müdürlüğü olarak başarılı olmak için ilçe genelinde yapılan çalışmalardan bahsetti. Bengi projesi kapsamında okuma saatlerinin öğrencileri okumaya sevk ettiği ve bunun da ortak sınavlara katkı sağlayacağını vurguladı.

26-02-201726-02-201726-02-201726-02-201726-02-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.