BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül Belediyesinden Eğitime Tam Destek

Altıeylül Belediyesinden Eğitime Tam Destek

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Yaşar Cantürk ve 15 Temmuz Şehitler Anadolu Lisesi Müdürü Sayın Mustafa Uzanç ile birlikte Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı'yı makamında ziyaret etti. Ziyarette Altıeylül Belediyesi ile İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzün yoğun bir şekilde yürüttüğü çalışmaların zenginleştirilmesi ve hızlı bir şekilde uygulamaya konulması için ortak işbirliği protokolü hazırlanması kararlaştırıldı.

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı "Altıeylül Belediyesi olarak en çok protokol imzaladığımız müdürlük İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzdür. Okullarımızdaki eğitim ortamlarının iyileştirilmesi, öğretmen ve öğrencilerimize destek olacak, onları motive edecek etkinliklerin düzenlenmesi adına İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından, okullarımız tarafından bir çok çalışma hazırlanıyor. Tüm bu çalışmaları hızlı bir şekilde uygulamaya geçirmek için ortak işbirliği protokolü yapacağız. Biz Altıeylül olarak, özellikle Milli Eğitim Camiası açısından, Balıkesir'in bir numarası olmak için üzerimize düşen bir şey varsa bu konuda sizi desteklemeye her zaman hazırız. Ben bu konuda üzerime düşenin fazlasını yerine getireceğimi ifade etmek istiyorum." dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren; "Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Hasan Avcı'ya okullarımıza sağladığı destekleri için şükranlarımızı sunuyoruz." dedi.

 

23-03-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.