Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi Öğrenme Şenliği
Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi Öğrenme Şenliği ve yılsonu etkinlikleri düzenlendi.![Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi Öğrenme Şenliği](/meb_iys_dosyalar/2018_05/09174016_IMG-20180509-WA0002.jpg)
2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi Öğrenme Şenliği açılışı, Balıkesir Valisi Sayın Ersin YAZICI´nın katılımlarıyla gerçekleşen bir törenle yapıldı.
Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğünce düzenlenen Öğrenme Şenliklerinin açılışı yapıldı. Açılışa Balıkesir Valisi Sayın Ersin YAZICI, il protokolü, okul müdürleri , öğretmenler, kursiyerler ve vatandaşlar katıldı. Halk Eğitimi bünyesinde yıl boyunca hazırlanan çalışmaların sergilendiği etkinlik büyük beğeni topladı.