BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül İlçe Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Altıeylül İlçe Hayat Boyu Öğrenme,  Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği Toplantısı Yapıldı

Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde gerçekleştirilen toplantıya, İlçemiz Kurum Kuruluş Müdürleri, Sivil Toplum Örgütlerinin Başkan ve Temsilcileri ile Okul Müdürleri katıldı. Açılış konuşmaları, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasının ardından,

İlçe Milli Eğitim  Müdürümüz Sayın İbrahim Çelik; Toplantının amacı hakkında katılımcılara bilgi vermesiyle birlikte gündem maddelerinin görüşülmesine geçildi.

Altıeylül Halk Eğitim Müdürü Süreyya Eray’ ın 2016-2017 Eğitim Öğretim Yılı 1.Döneminde Kurumun gerçekleştirdiği faaliyetlerin değerlendirilmeleri ve 2.Dönemin planlamalarını içeren faaliyetlerine ilişkin sunumu katılımcılara arz etti. Kurum Kuruluşlarla işbirliği içinde yapılan çalışmalar hakkında bilgi verdi.

2016/2017 Hayat Boyu Öğrenme, Halk Eğitimi Planlama ve İşbirliği 2. Dönemi için yapılması istenilen çalışmalarda Sivil Toplum Örgütleri ile Kurum Kuruluş temsilcilerinin görüş, teklif ve önerileri alındı. Toplantı, katılımcıların amacına uygun olarak istişarelerde bulunularak, işbirliğine devam edilmesi gerektiği vurgulandı.

 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çelik’in, gerçekleştirilen verimli ve yararlı toplantı sonunda katılımcılara teşekkür ederek, hayırlı olması temennisinde bulunmasıyla sona erdirildi.

31-01-201731-01-201731-01-201731-01-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.