BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Geleneksel İftarı
![Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Geleneksel İftarı](/meb_iys_dosyalar/2016_06/k_27120731_iftarsaatleri6hazirandiyanetfufv.jpg)
Tellioğlu Değirmen Tesislerinde 22 Haziran 2016 Çarşamba günü İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK’in ev sahipliğinde düzenlenen geleneksel iftar yemeğine kurumumuz bünyesinde görev yapan tüm yöneticilerimiz, çalışanlarımız, aileleri ve misafirlerimiz katıldı.
Emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ediyor, daha nice Ramazanlarda bir araya gelmeyi ve birlikteliğimizin bozulmamasını temenni ediyoruz...