BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül Teknoloji Yarışmaları Planlama ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi

Altıeylül Teknoloji Yarışmaları Planlama ve Koordinasyon Toplantısı gerçekleştirildi

Teknolojinin eğitimle bütünleşmesine katkı sağlamak, teknolojik ürün geliştirebilmek için yaşam probleminin farkına vararak çözüm üretebilmek, teknolojik beceriler ile donatıp tüketen değil üreten, sebep sonuç ilişkisi kurabilen, takım ruhuyla çalışabilen, gelişen teknoloji ile uyumlu bireyler olmalarına katkı sağlamak amacıyla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ile Altıeylül Belediyesi işbirliğinde Altıeylül Teknoloji Yarışmaları düzenlenecektir. 

Altıeylül Teknoloji Yarışmaları planlama ve koordinasyon toplantısı İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, Altıeylül Belediyesi ARGE Şube Müdürü Sayın Metin Karadağ ve  Altıeylül BİLSEM ile ortaokul ve liselerde görevli Bilişim Teknolojileri ve Teknoloji Tasarım öğretmenlerinin katılımı ile gerçekleştirildi. 

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren; Altıeylül İlçe BİGEP Yürütme Kurulumuzda alınan kararlar çerçevesinde İlçemiz genelinde ilkokul, ortaokul ve lise düzeyinde öğrencilerimizin katılacağı teknoloji yarışmaları düzenlenleyeceğiz. Nisan-Mayıs döneminde Altıeylül Belediyemizin desteği ile düzenlenecek yarışmalara tüm okullarımızdan öğrencilerimizin katılım sağlamasını diliyorum. Altıeylül teknoloji şenliği şeklinde gerçekleştirilecek olan yarışmalara destek sağlayan öğretmenlerimize teşekkür ediyorum dedi.

 

 25-11-202225-11-202225-11-2022

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.