BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül´de Mesleki Eğitime Büyük Destek

2018 yılı Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında İlçemizde 4 proje başarılı projeler arasında yer alarak destek almaya hak kazanmıştır.
Altıeylül´de Mesleki Eğitime Büyük Destek

2018 yılı Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı kapsamında değerlendirmeleri tamamlanmış olup İlçemizde 4 proje başarılı projeler arasında yer alarak destek almaya hak kazanmıştır. 100. Yıl Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi "Balıkesir 100.Yıl İle Teknolojiyi Yakalıyor" adlı proje ile 774 bin TL, Organize Sanayi Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi "Yenilikçi Model İle Tekno-atölye" adlı proje ile 850 bin TL, Mehmet Vehbi Bolak Ticaret Meslek Lisesi "Masa Üstü Yayıncılığın Okul Bazlı Entegrasyonu" adlı proje ile 202 bin TL, Hüma Hatun Mesleki Ve Teknik Anadolu Lisesi "Gençlerimize İnandık İstihdama Kapı Açtık" adlı proje ile 282 bin TL Mesleki Eğitimin Geliştirilmesi Mali Destek Programı desteği almaya hak kazanmıştır.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, İlçemizde Mesleki Eğitim Kurumlarımızın hazırladığı ve okullarımıza kazandırılacak donatımlarla Mesleki Eğitimin geliştirilmesine büyük katkı sağlayacak 2 milyon 108 bin TL bütçeli projelerin İlçemiz ve bölgemiz için hayırlı olmasını diledi. Projelerin hazırlanmasında emeği geçen öğretmen ve idarecileri tebrik etti.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.