BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül´de Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor

Altıeylül´de Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor

   “Öğrenciler Sinema İle Buluşuyor Etkinliği’’ İş Birliği Protokolü kapsamında, öğrencilerimizde ve toplumda milli ve kültürel değerler yönünden farkındalık oluşturmak, topluma ve kişiye yararlı olacak temel değerleri gündeme getirerek öğrencilerimizi hayata hazırlamak, kültürel, sosyal ve duygusal gelişimlerine katkıda bulunmak, öğrencilerin hayal gücünü geliştirmesine imkan sağlamak, anı kültürü oluşturmak ve çevresine daha duyarlı bireyler yetiştirmek amaçlanmaktadır.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik ile birlikte "Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor Etkinliği" projesi kapsamında Yaylada Cinemarine’de öğrencilerle 120 filmini izledi.

     İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Milli Eğitim Bakanlığı ile Kültür ve Turizm Bakanlığının ve Türkiye Belediyeler Birliğinin birlikte yürüttüğü proje kapsamında ilimizde 2017 sonuna kadar 11.127 öğrencinin sinemayla buluşacağını belirtti. "Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor Etkinliği" projesinin öğrencilerin zihinlerinde güzel etkiler bırakacağına inandığını belirten İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, “Projeye emek veren, destek olan herkese; öğrencilerin ulaşımlarını sağlayacak olan Balıkesir Büyükşehir Belediyesine teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

     "Öğrenciler Sinema ile Buluşuyor Etkinliği" projesi kapsamında öğrenciler, İl Milli Eğitim Müdürümüz Yakup Yıldız, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik, okul müdürleri ve öğretmenleri ile birlikte tarihi bir film olan 120 filmini sinemada seyretmenin tadını çıkardılar.

 

25-10-201725-10-201725-10-201725-10-201725-10-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.