BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Altıeylül'de Okul Kütüphaneleri Zenginleştiriliyor

Altıeylül'de Okul Kütüphaneleri Zenginleştiriliyor

Balıkesir'in eğitim potansiyelini güçlendirmek amacıyla Sayın Valimiz Hasan Şıldak öncülüğünde ve Millî Eğitim Bakanlığı 2023 Vizyon Belgesinin "Mutlu Çocuklar, Güçlü Türkiye" hedefinin yol göstericiliğinde hayata geçirilen Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi kapsamında Kitap Bağışı Kampanyası başlatıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi/özel ilkokul, ortaokul ve lise kurum müdürlerimizin katılımı ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren tarafından kitap bağışı kampanyası hakkında bilgilendirme yapmak, bu kapsamda yürütülecek faaliyetleri sunmak amacıyla çevrimiçi kurum müdürleri bilgilendirme toplantısı gerçekleştirildi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren; "Kurum müdürlerimizin özverili çalışmaları neticesinde kampanyanın tüm paydaşlarımıza duyurulmasını sağlayacağız. Okullarımızda oluşturulan komisyonlar marifetiyle kütüphanelerimize daha fazla kitap temin etmek amacıyla faaliyetler düzenleyeceğiz. Bu kapsamda düzenlenecek yarışmalara okullarımızda azami düzeyde katılım sağlayacağımıza inanıyorum. Öğrencilerimizde okuma alışkanlığının geliştirilmesi, okullarımızdaki kütüphanelerin zenginleştirilerek öğrencilerimizin daha fazla kitaba erişiminin sağlanması için gösterdikleri gayret için tüm öğretmenlerimize ve okul idarecilerimize teşekkür ediyorum" dedi.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.