BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne "Yazılım ve Tasarım Atölyesi" Kurulacak

Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne

Balıkesir Valiliğimizce Altıeylül İlçemizdeki okullarımıza "Yazılım ve Tasarım Atölyeleri" kazandırılması amacıyla planlanan çalışmalar çerçevesinde Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ni ve Spor Salonunu yeniden inşa eden hayırsever Ermişler Ailesine 25.02.2021 tarihinde İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN ve Şube Müdürümüz Sayın Yaşar CANTÜRK, Cumhuriyet Anadolu Lisesi Müdürü  Sayın Hüseyin LAPANTA  ile birlikte nezaket ziyareti gerçekleştirildi.

Balıkesir Cumhuriyet Anadolu Lisesi'ne "Yazılım ve Tasarım Atölyesi" açılması talebi Hayırsever Ermişler Ailesince memnuniyetle karşılanmış olup, her türlü desteğin taraflarınca yapılacağı bildirilmiştir. Değerli Hayırseverler Emin ERMİŞLER, İbrahim ERMİŞLER, Cüneyt ERMİŞLER ve Fahri ERMİŞLER'e katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

 

26-02-2021

 

 

 

 

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.