BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Balıkesir’in Çanakkalesi Havranlı Koca Seyit ve Ecdadına Mektup

BENGİ Projesi kapsamında Müdürlüğümüz ile Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesinin ortaklaşa düzenlendiği, “Balıkesir’in Çanakkalesi Havranlı Koca Seyit ve Ecdadına Mektup” yarışması sonuçlandı.
Balıkesir’in Çanakkalesi Havranlı Koca Seyit ve Ecdadına Mektup

Çanakkale Deniz Zaferi ve Çanakkale Şehitlerini anma etkinlikleri çerçevesinde İlimiz geneli Lise öğrencilerinin katıldığı, “Balıkesir’in Çanakkalesi Havranlı Koca Seyit ve Ecdadına Mektup” konulu yarışma, ilgili komisyon tarafından değerlendirilerek dereceye girenler aşağıda belirtilmiştir. Dereceye giren öğrencilerimize ödülleri 19 Mart Pazartesi günü Salih Tozan Kültür Merkezinde düzenlenecek törende takdim edilecektir.

ADI SOYADI

 

OKULU

 

İLÇESİ

DERECESİ

Sibel CIRCIR

Dursunbey Anadolu İmam Hatip Lisesi

Dursunbey

Birinci

İremnur KAÇAR

Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi

Altıeylül

İkinci

Eda AKÇA

Ayvalık Anadolu Lisesi

Ayvalık

Üçüncü

 

Yarışmada derece alan ve yarışmaya katılım sağlayan tüm okul ve öğrencilerimizi tebrik eder, Koca Seyit ve ailesi adına teşekkür ederiz.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.