BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) 2. Dönem İlçe Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) 2. Dönem İlçe Koordinasyon Toplantısı Gerçekleştirildi

Balıkesir Valiliği himayelerinde, Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürlüğünce uygulanmakta olan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) kapsamında yapılan çalışmaları değerlendirmek ve yeni eğitim öğretim döneminde yapılacak çalışmaları görüşmek üzere Yarış Ortaokulu Konferans Salonunda 2. Dönem BİGEP İlçe Koordinasyon Toplantısı  gerçekleştirildi.

Toplantıya İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN,İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz  Sayın Yavuz AYDIN ve Sayın Mustafa UZUN, idareciler ve okul BİGEP sorumluları katıldı.

Üç oturumda gerçekleşen İlçe Koordinasyon Toplantısında; BİGEP kapsamında 1.Dönem yapılan çalışmalar değerlendirildi,BİGEP kapsamında yapılan deneme sınavı sonuçlarının okul ve ders bazlı değerlendirmeleri yapıldı, yenilenen BİGEP yönergesi tanıtıldı ,akademik başarı alanında yapılacak çalışmalar görüşüldü,yenilenen BİGEP yönergesine yönelik görüş ve öneriler alındı.

17-02-202217-02-202217-02-202217-02-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.