BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU´ nun Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU  Hüma Hatun Mesleki Teknik Anadolu Lisesini ziyaret ettiler.
Belediye Başkanımız Sayın Zekai KAFAOĞLU´ nun Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Ziyareti

 Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai KAFAOĞLU, İl Milli Eğitim Müdür Vekili Sayın Mustafa SOLAK, Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın İbrahim ÇELİK ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri Sayın Ercüment KUTLU, Sayın Nevzat İNAL ve Sayın Yücel KORKMAZ Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yiyecek-içecek hizmetleri alanını gezerek öğrencilerin çalışmalarını incelediler.

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu’na Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi’nde eğitime yaptığı desteklerden dolayı İl Milli Eğitim Müdür Vekili Mustafa Solak ve Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü İbrahim Çelik tarafından plaket takdim edildi. Ayrıca Okul Müdürü Gülten Küçük Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi yiyecek-içecek hizmetleri alanına katkıları nedeniyle plaket verdiler.

Altıeylül Belediye Başkanı Sayın Zekai Kafaoğlu yaptığı konuşmada “Milli Eğitim camiasına her zaman hizmetlerimiz artarak devam edecek. Gençler bizim geleceğimiz. Gençlerin iyi yetişmesi için elimizden ne gerekiyorsa katkı sağlayacağız. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan okullarımızın başarıları ile dikkat çekiyor, bilimsel ve teknolojik çalışmalar ile de isimlerini duyuruyor” dedi.

02-06-201602-06-201602-06-201602-06-2016

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.