BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BENGİ Kapsamında Anadolu Liseleri ve Meslek Liseleri Müdürleri değerlendirme toplantısı yapıldı

İlçe Millli Eğitim Şube Müdürü Nevzat İNAL başkanlığında yapılan toplantıda BENGİ kapsamında Anadolu Liseleri ve Meslek Liselerinde yürütülecek çalışmalar değerlendirildi
BENGİ Kapsamında Anadolu Liseleri ve Meslek Liseleri Müdürleri değerlendirme toplantısı yapıldı

Şube Müdürü Nevzat İNAL´ın başkanlığında Meslek ve Anadolu Liseleri müdürleri ile birlikte yıl içinde yapılacak çalışmalarla ilgili toplantı gerçekleştirildi.

Toplantıda liselerimizin BENGİ Projesinin daha etkili ve verimli hale getirilmesi yönünde yapılacak çalışmaların planlanması yapıldı. BENGİ Projesinin daha etkin uygulanması, öğretmen öğrenci ve velilerin proje içerisine mutlaka dahil edilmesi gerektiği vurgulandı.

Özellikle sportif alanlarda, folklor, tiyatro, resim, şiir, kısa film çalışması gibi etkinliklerin tüm öğrencilere yaygınlaştırılması gerektiği, bu tarz etkinliklerin öğrencilerin sosyal ve akademik başarılarına da olumlu yönde etkilendiği vurgulanarak bu tür çalışmaların mutlaka planlamaya dahil edilmesi kararlaştırıldı.

05-10-201705-10-201705-10-201705-10-2017

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.