BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
"Beynini Kullan " Seminerleri Devam Ediyor
![](/meb_iys_dosyalar/2022_06/02093317_manYet.jpg)
Balıkesir Üniversitesi akademisyenlerinden Sayın Prof. Dr. Fatih SATIL " Beynini Kullan " Projesi kapsamında gerçekleştirdiği seminerlerine devam etti.
Mehmet Vehbi Bolak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenciler ile bir araya gelen Prof. Dr. Fatih SATIL, gerçekleştirdiği sunum ile faydalı bilgiler aktardı.