BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİGEP İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı Gerçekleştirildi.

BİGEP İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı  Gerçekleştirildi.

İlimizde eğitimin sinerji ve motivasyonunu güçlendirilmek için Balıkesir Valiliği himayelerinde başlatılan Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi "BİGEP" kapsamında yürütülen çalışmaları değerlendirmek üzere Balıkesir Öğretmenevinde İlçemizin ve Karesi ilçesinin ev sahipliğini yaptığı İl Eğitim Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirildi.

Bu ay dördüncüsü gerçekleştirilen toplantıya Balıkesir Valisi Sayın Hasan ŞILDAK,Altıeylül Kaymakamı Sayın Turgay Hakan BİLGİN, Karesi Kaymakamı Sayın Metin ARSLANBAŞ ,İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Ali TATLI, İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Sayın Hüseyin AŞIK, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN ve İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldı.

Toplantıda, yapılan BİGEP İzleme ve Değerlendirme Sınavlarının değerlendirilmesi yapılarak okullarda yürütülen çalışmalar görüşüldü.

25-02-202225-02-202225-02-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.