BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BİGEP Okul Proje Sorumluları Bilgilendirme Toplantısı

BİGEP Okul Proje Sorumluları Bilgilendirme Toplantısı

Başarıyı İzleme ve Geliştirme Projesi (BİGEP) Okul Proje Sorumluları Toplantısı Balıkesir Avlu Konferans Salonunda gerçekleştirildi. İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren ve  İl Milli Eğitim Müdür Yardımcımız Sayın Hüzeyin Aşık tarafından BİGEP Projesi kapsamında okullarımızda yürütülen projelerin daha kaliteli ve verimli yürütülebilmesi için bilgilendirme sunumu yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren; "BİGEP okullarımızda, öğretmenlerimize ve öğrencilerimize büyük bir heyecan kattı. Okullarımızda yürütülen her proje öğrencilerimize sunduğumuz eğitimin daha nitelikli olabilmesi için bir fırsat oluşturuyor. Bu konuda büyük fedakarlık göstererek, okullarımızda BİGEP Projesi ile kaliteli okul projeleri hazırladığınız ve uyguladığınız için teşekkür ediyorum." dedi.

08-04-202108-04-202108-04-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.