BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezi Ziyareti

Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezi Ziyareti

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, Altıeylül Gençlik ve Spor Müdürü Sayın Ahmet Akan ve İlçe Milli Eğitim Şube Müdürümüz Sayın Yaşar Cantürk ile birlikte T.C. Gençlik ve Spor Bakanlığı Balıkesir Birleşmiş Milletler 75. Yıl Gençlik Merkezini ziyaret etti.   Balıkesir Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Gençlik Hizmetleri Şube Müdürü Sayın Cem Hamzaoğlu'ndan Gençlik Merkezinde kurulan atölyeler ve yürütülen faaliyetler hakkında bilgi aldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, "Balıkesir'imize bu gençlik merkezinin kazandırılması öğrencilerimizin, gençlerimizin faydalanması açısından son derece önemlidir. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü olarak Altıeylül Gençlik Spor Müdürlüğü ve 75. Yıl Gençlik Merkezi ile ortak hareket ederek öğrencilerimize sosyal, sportif, sanatsal ve kültürel etkinler düzenleyeceğiz." dedi.

24-03-2021

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.