BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

BT Rehber öğretmenleri değerlendirme toplantısı yapıldı

BT Rehber öğretmenleri değerlendirme toplantısı yapıldı

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze bağlı resmi kurumlarda görevlendirilen Bilişim Teknolojileri Rehber öğretmenleri ile İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren başkanlığında değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Fatih Projesi BT Rehber Öğretmenlerinin görevlendirildikleri okullarda uygulanacak çalışmalar konusunda bütünlük sağlanması, öğretmen ve öğrencilerimizin Eğitim Bilişim Ağı (EBA) başta olmak üzere kullandıkları eğitim teknolojileri araçlarının etkin takibinin yapılması, EBA öğretmen ve öğrenci kayıtlarının güncellenmesi ile BT Rehber Öğretmenlerinin sorumlulukları çerçevesinde yürütülecek çalışmalar hakkında bilgilendirme yapıldı.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, Bilişim Teknoloji Rehber Öğretmenlerimize okullarımızdaki FATİH Projesi donanımlarının etkin kullanımının sağlanması, eğitimde teknoloji kullanımı konusunda öğretmen, öğrenci ve velilerimize yönelik yürüttükleri eğitim faaliyetleri için teşekkür etti.

BT Rehber Öğretmenlerine İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz ve Altıeylül Belediyesi ile ortak yürütülen "Altıeylül Çocuk Üniversitesi" hakkında bilgilendirme yapıldı.

17-03-202217-03-202217-03-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.