Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Altıeylül Belediye Başkanlığına Ziyaret
![Büyükşehir Belediye Başkanlığı ve Altıeylül Belediye Başkanlığına Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_11/20134500_1.jpg)
İlçemiz Kaymakamı Sayın Dr. Oktay KAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK ve Altıeylül İlçesi Daire Amirleri ile birlikte Büyükşehir Belediye Başkanı Zekai KAFAOĞLU´nu ve Altıeylül Belediye Başkanı Hasan AVCI´yı 15.11.2017 Çarşamba günü ziyaret ettiler. Kaymakam Dr. Oktay KAYA, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK ve Altıeylül İlçesi Daire Amirleri, Başkan KAFAOĞLU´nu Büyükşehir Belediye Başkanı, Hasan AVCI´yı Altıeylül Belediye Başkanı seçilmelerinden dolayı kutlayıp, görevlerinde başarılar dileyerek kendilerine hediye takdim ettiler.