BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Çalışanlarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan personelimize ve TYP kapsamında okul ve kurumlarımızda çalışan, toplam 250 personelimize...![Çalışanlarımıza İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri](/meb_iys_dosyalar/2016_02/k_10094947_manset.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan personelimize ve TYP kapsamında okul ve kurumlarımızda çalışan, toplam 250 personelimize, Çalışanların İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri Hakkında Yönetmelik kapsamında, 28 Ocak-5 Şubat tarihleri arasında 6 gün boyunca İş Sağlığı ve Güvenliği Eğitimleri düzenlenmiştir. Eğitimler, Müdürlüğümüz İş Sağlığı ve Güvenliği Bürosu İş Güvenliği Uzmanı Mahmut ÇAMLI tarafından verilmiştir.