BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Cumhuriyet Ortaokulundan 4006-Tübitak Bilim Fuarı
Cumhuriyet Ortaokulu TÜBİTAK 4006 Bilim Fuarı açıldı![Cumhuriyet Ortaokulundan 4006-Tübitak Bilim Fuarı](/meb_iys_dosyalar/2019_05/23094436_1.jpg)
Matematik alanında 4, Türkçe alanında 2, Fen Bilimleri alanında 9, Bilişim Teknoloji alanında 2, Teknoloji ve Tasarım alanında 3 olmak üzere toplam 20 projenin sergilendiği Bilim Fuarının açılışına İl Millî Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, İlçe Millî Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK, idareci, öğretmen, öğrenci ve veliler katıldı.