BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Demokrasi ve Şehitler Mitingi

Demokrasi ve Şehitler Mitingi

15 Temmuz 2016 tarihinde Devletimize, Milletimize ve Demokrasimize karşı vatan hainleri tarafından yapılan darbe girişimini protesto etmek ve şehitlerimizi anmak amacı ile vatandaşlarımız tarafından tüm TÜRKİYE´de ve ilimizde hergün Devletine, Milletine ve Demokrasiye sahip çık temalı miting, gösteri ve Demokrasi nöbeti toplantıları yapılmaktadır.

 

Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN´ın himayelerinde tüm TÜRKİYE´de tüm tarafların katılımı ile yapılacak olan Demokrasi ve Şehitler Mitingi ilimizde 7 Ağustos 2016 tarihinde Pazar günü saat 17:00´de Kuva-yi Milliye Meydanında yapılacaktır.

 

Tüm personelimizi, yarınlarımız geleceğimiz çocuklarımızı, gençlerimizi, değerli Altıeylül halkımızı Ülkemizin geleceğine ve Milli İrade´ye sahip çıkmak için, birlik, beraberlik ve demokrasimizin kalıcı olması için Demokrasi ve Şehitler Mitingine katılmaya davet ediyorum.


İbrahim ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.