BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ücretli Öğretmen Başvuruları

Destekleme ve Yetiştirme Kursları Ücretli Öğretmen Başvuruları

2017-2018 Eğitim Öğretim Yılı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Birinci Dönem Ücretli Öğretmen Başvuru ekranı 12 Eylül 2017 tarihi itibariyle açılmıştır. İlk defa başvuru yapacak olanlar https://e-kurs.eba.gov.tr adresine girip karşılarına gelen ekrandan ücretli öğretmen giriş butonuna basıp,  "Ücretli Öğretmen Kayıt Ekranı" na girerek açılan formu doldurarak sisteme kayıtlarını gerçekleştireceklerdir. 

Daha önce kayıt yaptırmış olanların "Ücretli Öğretmen Girişi" ekranından kullanıcı adı ve şifreleri ile giriş yaparak "Tercihler" bölümünden "Yeni Başvuru Oluştur" butonu ile kayıtlarını bu dönem için yenilemeleri gerekmektedir.

Ücretli Öğretmenlerin Başvurularının onaylanabilmesi için başvuru formunun çıktısı alınarak nüfus cüzdanı, mezuniyet belgesi ve varsa formasyon belgesi (asılları ve fotokopileri ile) birlikte Müdürlüğümüz Ölçme,Değerlendirme ve Sınav Hizmetleri Bürosuna şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.