Din Kültürü ve Ahlak Bilgileri Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı Toplantısı
![Din Kültürü ve Ahlak Bilgileri Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı Toplantısı](/meb_iys_dosyalar/2019_11/01152017_WhatsApp_Image_2019-11-01_at_10.25.16_2.jpg)
İlçemizdeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi öğretmenleriyle Din Öğretimi Genel Müdürlüğümüzün Din Kültürü ve Ahlak Bilgileri Öğretmenleri Gelişim Eylem Planı kapsamında, ilçemiz Yakup Mihriye Akdeniz İmam Hatip Lisesi salonunda, 31/10/2019 günü ilk buluşmamsı gerçeklkeştirildi.
Balıkesir İl Müftümüz Sayın Ramazan TOPCAN ilçemizdeki Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenlerimizle keyifli bir sohbet gerçekleştirdi. Öğretmenlerimizle karşılıklı fikir alış verişlerinde bulundular.