BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitim Politikaları Daire Başkanı İlçemizi ziyaret etti

Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Ali KARAGÖZ MTSK Direksiyon Uygulama Sınavlarını gözlemlemek üzere İlçemizi ziyaret etti
Eğitim Politikaları Daire Başkanı İlçemizi ziyaret etti

İlçemizde 8-9/04/2017 tarihlerinde gerçekleştirilen Özel Motorlu Taşıt Sürücüleri Kursları (MTSK) Direksiyon Uygulama Sınavlarını gözlemlemek üzere Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Ali KARAGÖZ ziyaret etti. General Kemal Balıkesir Ortaokulunda İlçe Sınav Yürütme Kurulunca MTSK Direksiyon Uygulama Sınavı Komisyonlarıyla yapılan toplantıya İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, İlçe Milli Eğitim Şube Müdürlerimiz Yücel KORKMAZ, Nevzat İNAL ve Ercüment Kutlu ile Komisyonlarda görevli okul müdürleri ve öğretmenler katıldı.

Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Ali KARAGÖZ; "Trafikte tek yanlış bütün doğruları götürüyor. Sürücü adaylarının trafiğe çıkması için tam anlamıyla hazır olması gerekiyor. Bakanlık olarak uyguladığımız sınav mevzuatlarını sürekli olarak geliştiriyoruz. Farklı illerde yapılan sınav uygulamalarını yerinde gözlemleyerek sınavların daha da geliştirilmesi, iyileştirilmesi için çalışıyoruz. Direksiyon Uygulama Sınavlarında görev alan değerli öğretmenlerimize başarılar diliyorum" dedi.

İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ; "Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Ali KARAGÖZ´e ziyareti için teşekkür ediyorum. MTSK Direksiyon Uygulama Sınavında komisyonlarda görev alan öğretmenlerimize kolaylıklar, başarılar diliyorum" dedi.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK; "Öncelikle Eğitim Politikaları Daire Başkanı Sayın Ali KARAGÖZ´e İlçemize hoşgeldiniz diyorum. Müdürlüğümüzce yürütülen MTSK Direksiyon Uygulama Sınavları, özel kurumların ve uygulama sınavlarında görev alan arkadaşlarımızın gayretiyle çok şükür sorunsuz olarak yürütülüyor. Katkı sağlayan personelimize teşekkür ediyorum" dedi.

09-04-201709-04-201709-04-201709-04-201709-04-2017

 

 

 

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.