BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülü Kazanan Öğretmenimiz ve İdarecimizden Ziyaret
![Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülü Kazanan Öğretmenimiz ve İdarecimizden Ziyaret](/meb_iys_dosyalar/2017_12/07090314_DSC_6987.jpg)
“Eğitim ve Öğretimde Yenilikçilik Ödülleri” projesi kapsamında dereceye giren Gaziosmanpaşa Anadolu Lisesi Tarih Öğretmeni Ayşe GÜMÜŞ ve Okul Müdürü Ali DARUN, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim ÇELİK´i ziyaret ederek Milli Eğitim Bakanımız Sayın İsmet YILMAZ´ın plaket ve hediyelerini takdim ettiler.