BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Eğitimde FATİH Projesi 3. FAZ Altyapı Veri Girişi

Eğitimde FATİH Projesi 3. FAZ Altyapı Veri Girişi

       Eğitimde Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının 3. Faz aşamasına geçilmesi planlanmaktadır. Söz konusu faz kapsamında bugüne kadar çeşitli sebeplerle kurulumu yapılamamış ortaokul ve meslek liseleri ile daha önceki fazların kapsamına alınmamış ilkokulların tamamına altyapı kurulumu yapılacaktır.  

        Okullarımızın Fatih Projesi kapsamında altyapı kurulumlarının yapılabilmesi ve ihtiyaçlarının sağlıklı bir şekilde belirlenebilmesi için https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=325 adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 30.09.2016-07.10.2016 tarihleri arasında veri girişi yapılabilecektir. Bu noktada okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri altyapı kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması için son derece önem arz etmektedir.

Veri girişi yapılırken aşağıdaki hususlara dikkat edilecektir.

1-Şu ana kadar okullarına altyapı kurulumu yapılmamış tüm okullar veri girişi yapacaktır.

2-Daha önceki fazlar kapsamında altyapı kurulumu yapılmış, ancak farklı binaya taşınan okullar taşındıkları binada altyapı yok ise veri girişi yapacaktır.

3-Aynı binayı kullanan birden fazla okul olması durumunda,

a) Binanın sahibi olan kurum veri girişi yapacaktır.

b) Binayı kullanan diğer okul/okullar veri giriş sayfasına giriş yapıp, sayısal verilere "0" yazdıktan sonra, 17,18,19. sorulara hayır yanıtı vereceklerdir.

4- 07.10.2016 tarihine kadar tüm anaokulları, altyapısı tamamlanmış ancak ilave uç ihtiyacı olan okullarda veri girişi yapacaktır.

Bilgilerinize sunulur.

 

-Resmi yazı için tıklayınız.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.