BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahta Kurulumları

Etkileşimli Tahta kurulumu yapılmayan okullarımız ile eksik Etkileşimli Tahtası olan okullarımızın 25.08.2016-05.09.2016 tarihleri arasında tahta ihtiyaç bilgilerini sisteme kaydetmeleri gerekmektedir.
Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahta Kurulumları

Fatih Projesi kapsamında Etkileşimli Tahta planlanmasına esas teşkil edecek Etkileşimli Tahta kurulumu yapılmayan okullarımız ile eksik Etkileşimli Tahtası olan okullarımızın bilgilerine ihtiyaç duyulmaktadır. Bu kapsamda, okullarımızın mebbis şifreleri ile " Form Linki : https://veri.meb.gov.tr/FormaGit.aspx?ID=285" adresinden erişebilecekleri bir form oluşturulmuş olup 25.08.2016-05.09.2016 tarihleri arasında belirtilen adresten veri girişi yapılabilecektir.

Bu noktada okullarımızın bilgilerini doğru, eksiksiz ve zamanında girmeleri Etkileşimli Tahta keşif, sevk ve kurulumlarının sorunsuz şekilde yapılabilmesi ve okullarımızın mağduriyet yaşamaması açısından son derece önem arz etmektedir.

Resmi yazı için tıklayın

Sisteme kaydedilmesi istenilen veriler için tıklayın

Bilgilerinize sunulur.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.