BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gazi Osman Paşa İlkokulu 4. Sınıf öğrencimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından tablet hediye edildi.
![Gazi Osman Paşa İlkokulu 4. Sınıf öğrencimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz tarafından tablet hediye edildi.](/meb_iys_dosyalar/2022_09/28155404_IMG-20220928-WA0014.jpg)
Gazi Osman Paşa İlkokulu 4. Sınıfta okuyan %90 görme engeli bulunan öğrencimize İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin Keren tarafından ders kitapları ve içeriklere daha kolay ulaşabilmesi ve derslerine katkı sağlayabilmesi için tablet hediye edildi.