BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinden Ziyaret

Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğretmeni Türkan ZORCAN ve öğrencileri Azra SANLI, Zeynep KARABULUT Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde düzenlenecek olan Sempozyum öncesinde bigilendirmek adına İlçe Millî Eğitm Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK 'İ ziyaret ettiler.
Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi Öğretmen ve Öğrencilerinden Ziyaret

Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi öğretmeni Türkan ZORCAN ve öğrencileri Azra SANLI, Zeynep KARABULUT Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinde düzenlenecek olan Sempozyum öncesinde bigilendirmek adına İlçe Millî Eğitm Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK 'İ ziyaret ettiler.  Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesinin ev sahipliği yaptığı 3. Uluslararası Eğitim Bilimleri ve Sosyal Bilimler Sempozyuma 'Popüler Tarihin Katliamlara Bakış Açısına Etkisi' adlı konuşmalarıyla katılmadan önce okul müdürü Halil İbrahim BEKTAŞ ile birlikte İlçe Millî Eğitim Müdürümüzü ziyaret ettiler . Başarılarından dolayı İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK kendilerini tebrik ettikten sonra İlçe Millî Eğitim Müdürlüğümüzce düzenlenen teşekkür ve başarı belgelerini takdim etti.

25-06-201925-06-201925-06-201925-06-201925-06-2019

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.