BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi´nden "Kan Bağışı Kampanyası"
Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi´nde Okulun Kızılay Kulübünün koordine ettiği "Kan Bağışı Kampanyası" düzenlendi![Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi´nden "Kan Bağışı Kampanyası"](/meb_iys_dosyalar/2018_01/10091139_DSC_8359.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz İbrahim Çelik, Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi´nde Okulun Kızılay Kulübünün koordine ettiği "Kan Bağışı Kampanyası" na katıldı. ´Bolluk Kan Bağışlıyor´ sloganı ile gerçekleştirilen Kan Bağışı Kampanyası 9 Ocak 2018 saat 10:00-17:00 saatleri arasında Kızılay ve Gülser Mehmet Bolluk Anadolu Lisesi işbirliği ile gerçeleştirildi.