BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulunun " Kendim Yapabilirim " eTwinning Projesi

Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulunun

İlçemiz okullarından Hatice Fahriye Eğinlioğlu İlkokulu Müdür Yardımcısı Tuba Deniz BOZDEMİR,Okul Öncesi Öğretmenleri Tuğba ORAL ve Şeyma KIVILCIM eşliğinde İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN'i ziyaret etti.

Ziyarette Okul öncesi Öğretmenleri Tuğba ORAL ve Şeyma KIVILCIM,Montessori Felsefesi rehberliğinde 5 farklı ülkenin katıldığı 10 Türk ve 10 Avrupalı ortaklarla yürüttükleri "Kendim Yapabilirim ( I Can Do It By Myself )" isimli uluslarası eTwinning Projesi hakkında bilgi vererek gerçekleştirilen etkinlikler ve projenin olumlu dönütleri hakkındaki sunumlarını gerçekleştirdiler.

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN,çocuklarımızın mevcut potansiyellerinin farkına vararak bu potansiyellerinin geliştirilmesini ve özyeterliliklerini geliştirmeyi amaçlayan değerli proje ve çalışmalarından dolayı öğretmenlerimize teşekkür etti.

06-05-202206-05-202206-05-2022

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.