BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Her Kitaplıkta Bir Mesaj"

Müdürlüğümüze bağlı okullardaki öğrencilerin okuma alışkanlığını geliştirmek ve kitaplara olan ilgisini artırmak için "Her Kitaplıkta Bir Mesaj" Projesi uygulamaya konuldu.


Müdürlüğümüze bağlı okullardaki öğrencilerin okuma alışkanlığını geliştirmek ve kitaplara olan ilgisini artırmak için "Her Kitaplıkta Bir Mesaj" Projesi uygulamaya konuldu. İlçemiz Plevne Ortaokulu Müdürü Davut TOSUN ve Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmeni Betül ACARKAVUK tarafından başlatılan uygulamada ilk olarak değerler eğitimi ele alınmıştır. Proje ile okullarımızda mesaj içeren kitaplıklar okul koridorlarına yerleştirilecektir. Bu kapsamda yapılan ilk çalışmada Plevne Ortaokulunda ilk ayet ve ilk emir olan “İkra!” (Oku!) ayeti duvara kitaplık olarak uygulanmıştır. Öğrencilerimizin kitaplara kolay ulaşabilmesi ve kitaplara olan ilgisinin artırılması amacıyla bütün kurumlarımızın koridorlarına benzer uygulamalar gerçekleştirilecektir.

EBA: http://www.eba.gov.tr/haber/1462885550

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.