BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
Hüma Hatun MTAL Teşekkür Ziyareti
![Hüma Hatun MTAL Teşekkür Ziyareti](/meb_iys_dosyalar/2018_03/23161052_DSC_0910.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, Altıeylül Kaymakamlığı ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü kutlama programını başarı ile gerçekleştiren Hüma Hatun Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrenci , öğretmen ve idarecilerine teşekkür ziyareti gerçekleştirdi. Hazırlamış oldukları programa katkılarından dolayı emeği geçen herkese teşekkürlerini sunan ÇELİK, Hüma Hatun MTAL öğrenci öğretmen ve idarecilerine belgelerini takdim etti.