BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çelik'in Karne Mesajı

Başta öğrenci, öğretmen ve yöneticilerimiz olmak üzere tüm eğitim çalışanlarımız ile velilerimizin özverili çalışmalarıyla 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılını tamamlamış bulunmaktayız. Yarınlarımız için gösterdiğiniz bu özverili çalışmalarınızdan dolayı hepinizi tebrik ediyor; sağlık, mutluluk ve başarılar diliyorum.
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim Çelik'in Karne Mesajı

Kıymetli Öğretmenlerimiz,

Bilgi ile yoğrulmuş, model oluşturduğunuz öğrencilere; iyiliği, hakkaniyeti ve güzel ahlakı kazandırarak onların vatanına, milletine ve insanlığa yararlı bireyler olabilmesi için var gücünüzle çalıştığınıza inanıyorum. Sorumluluğunuzun ağır yükü, mesleğimizin toplumlar ve dünyalar inşa eden tesirinden kaynaklanıyor. Bu bilinçle görevini yerine getiren sizlere teşekkür ediyorum.

Değerli Anne Babalarımız,

İnanıyoruz ki her insan birbirinden farklı üstün özelliklerle bezenmiştir. Bir doktorun her hastasına aynı ilacı ya da tedaviyi uygulayamayacağı gibi bizler de çocuklarımızı yetiştirirken her farklılığı göz önünde bulundurarak hassas davranmalıyız. Çocuklarımızla yakından ilgilenerek onlara gereken desteği ve güveni verdiğimiz ölçüde hayatta daha başarılı olacaklardır.

Sevgili Öğrenciler,

Elinizden geleni yaparak yıl boyunca çalıştınız. Gayretleriniz neticesinde, sabırsızlıkla beklediğiniz karnelerinizi alıyorsunuz. Her birinizi gayretinizden ve başarılarınızdan dolayı içtenlikle kutluyorum. Tatil kendinizi geliştirmek için çok iyi bir fırsattır. Bu sebeple yaz tatilinde bol bol kitap okumanızı, sosyal,kültürel  ve sportif faaliyetlerde bulunmanızı tavsiye ediyorum. 

Tatilin; sağlık, mutluluk ve huzur içinde geçmesini diliyor, saygılar sunuyorum.        

 

                                                                                                                                                                                                                          İbrahim ÇELİK

İlçe Milli Eğitim Müdürüaltieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.