BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İBRAHİM ÇELİK'İN "10 KASIM ATATÜRK'Ü ANMA GÜNÜ" MESAJI

İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRÜMÜZ İBRAHİM ÇELİK'İN

Türkiye Cumhuriyeti Devletimizin kurucusu, büyük devlet adamı Gazi Mustafa Kemal Atatürk'ü, aramızdan ayrılışının 82'nci yıl dönümünde bir kez daha saygıyla anmaktayız. 

 

Atatürk, sahip olduğu mücadele ruhuyla milletimizin makûs talihini değiştirmiş, yediden yetmişe milletimizin bütün dinamiklerine de aşıladığı bu ruhla sadece Aziz Milletimiz için değil, bütün mazlum milletler için örnek bir lider olmuştur. 

 

Temelini atmış olduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'ni payidar kılmak için O'nun azmi, cesareti ve kararlılığı herkese örnek olacaktır. Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da ülkemizin istikrar ve güven içinde büyümesi ve Cumhuriyetin güçlenmesi için yılmadan, yorulmadan çalışmak başta biz eğitimciler olmak üzere her vatandaşımızın öncelikli vazifesidir.

 

Bu duygu ve düşüncelerle, vefatının sene-i devriyesinde Ulu Önder Atatürk'ü, Kahraman Silah Arkadaşlarını, tüm Şehitlerimizi ve aramızdan ayrılan Gazilerimizi rahmet, minnet ve şükranla yâd ediyorum.

 

Ruhları şad olsun. 

İbrahim ÇELİK

Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.