BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin KEREN'in göreve başlama mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Çetin KEREN'in göreve başlama mesajı

5 Ocak 2021 tarihi itibariyle Altıeylül İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak göreve başlamış bulunmaktayım.  İlimizin düşman işgalinden kurtuluş tarihi ile bütünleşmiş olan Altıeylül İlçemizde eğitim adına bu sorumluluğu üstlenmenin, bu görevi yapacak olmanın heyecanını ve gururunu yaşıyor, bizleri bu göreve layık görenlere şükranlarımı arz ediyorum.

İş ve gönül birliği içerisinde İlçemizi, Eğitim kurumlarımızdaki tüm çalışanlarla birlikte ekip halinde aktif olarak Ülkemizin amaçladığı 2023, 2053 ve 2071 hedeflerini hayata geçirecek yarının büyüklerini bugünden akademik, sosyal, kültürel, manevi ve ahlaki gelişim alanlarında yetiştireceğiz. Yapılan her faaliyetin öğrencilerimize yararını sorgulayarak her alanda eğitimin niteliğini artırma ve geliştirme amacında olup, paylaşımcı bir anlayışla bugüne kadar yapılmış olan güzel ve kalıcı çalışmaları geliştirebilmek, bu çalışmalara yenilerini  ekleyebilmek gayesiyle, ekip ruhuyla çok daha güzel işler yapacağımıza inanıyorum. 

Bizlerden önce ilçemize hizmet eden kıymetli eğitim yöneticilerimize teşekkür ediyorum.

 

Görevime başlarken ekip arkadaşlarıma okul/kurum yöneticilerimize, öğretmenlerimize personelimize ve velilerimize saygı ve selamlarımı sunar, eğitim camiasının temel unsuru olan sevgili öğrencilerimizin eğitim adına attığı her adımın başarıya dönüşmesini temenni ederim. Rabbim Altıeylül'ümüze hayırlı hizmetler yapmayı bizlere nasip eylesin.

 

Çetin KEREN

İlçe Milli Eğitim Müdürü

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.