BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren'in YKS Mesajı

İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren'in YKS Mesajı

Sevgili gençler;

Hiç şüphesiz ki, her birinizin geleceğinizi planlarken belirlediğiniz bir yol haritanız ve kendinize çizdiğiniz bir rotanız vardır. Eğitim-öğretim hayatınız boyunca disiplinli ve gayretli bir şekilde çalışarak istikbaliniz için belirlediğiniz hedeflere ulaşma gayreti içerisinde oldunuz. Sizleri bu hedeflere bir adım daha yaklaştıracak önemli bir adım olan Yükseköğretim Kurumları Sınavı'na büyük emekler vererek, elinizden gelen en iyi şekilde hazırlandığınıza olan inancım tamdır.

Sizler bizim geleceğimizin teminatı, yarınlarımızın mimarlarısınız. Ülkemizin daha da gelişmesi, kalkınması, 2053 ve 2071 hedeflerine ulaşılması için sizin enerjinize, sinerjinize, yeniliklerinize ve elbette ki sizlere ihtiyacımız vardır.

Hayata hazırlanmanızda ve donanımlı bireyler olarak yetişmenizde büyük katkıları olacak olan üniversite yolculuğunuzun bileti mahiyetindeki YKS'de, bugüne kadar azimle yapmış olduğunuz çalışmalarınızın karşılığını alacağınıza inanıyor ve sizlere güveniyorum.

Bu süreçte gösterdiğiniz fedakârlık, sabır ve gayretlerinizden dolayı her birinizi gönülden kutluyor, sizleri hayalini kurduğunuz geleceğe bir adım daha yaklaştıracak olan YKS'de, hepinize başarılar diliyorum.

Çetin KEREN
İlçe Milli Eğitim Müdürü

 

16-06-2023

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.