BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halk Eğitim Kurslarını ziyaret etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Halk Eğitim Kurslarını ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2023_10/03093914_DSC_1065.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren, Altıeylül Halk Eğitimi Merkezini ziyaret etti. Altıeylül Halk Eğitimi Merkezi müdürü Filiz Çelik'den 2023-2024 eğitim öğretim yılı planlamaları ve aktif yürütülen kurslar hakkında bilgi aldı. Öğretmen, usta öğretici ve kursiyerlerle görüşerek çalışmalarında başarılar diledi.