BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cumhuriyet İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti
![İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Cumhuriyet İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti](/meb_iys_dosyalar/2023_10/24095106_manset.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin Keren Cumhuriyet İlkokulu ve Cumhuriyet Ortaokulunu ziyaret etti. Cumhuriyet İlkokulu Müdürü Ahmet Çalışkan ve Cumhuriyet Ortaokulu Müdürü Huri Baldan AŞICI'dan 2023-2024 eğitim öğretim yılında planlanan faaliyetler hakkında bilgi aldı. Öğretmenler toplantısı düzenleyerek okullarımızın ihtiyaçları, öğretmenlerimizin talepleri konusunda bilgi aldı. Sınıf ziyaretleri yaparak öğrencilerimizle sohbet etti.