BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"Değerlerimi Öğreniyorum Değer'leniyorum"İskenderun Teknik Üniversitesi Merkez Kampüsünde gerçekleştirilen ve 27-29 Ekim 2023 tarihleri arasında düzenlenen Uluslararası ESEP Eğitim Bilimleri ve Etkili Uygulamalar Kongresi EsepCongress23'de "Değerlerimi Öğreniyorum Değer'leniyorum" başlıklı "Sözlü Bildiri" ile Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Din Kültürü ve Ahlak Bilgisi Öğretmenimiz Beyhan SOLGUN projenin sunumunu gerçekleştirdi.

Kongre hakkında bilgi veren Beyhan SOLGUN; "27-29 Ekim 2023 tarihleri arasında Hatay İskenderun'da, İskenderun Teknik Üniversitesinde gerçekleşen I. Uluslararası ESEP Eğitim Bilimleri ve Etkili Uygulamalar Kongresi Esep Congress23'le çok güzel bir kongre sürecini tamamladık, dünyanın farklı bölgesinden ve 81 ilimizden katılan değerli akademisyen ve öğretmenlerimizin panel, atölye, sergi, sözlü ve poster bildiri olarak gerçekleştirmiş olduğu çalışmalarını dinledik, Cumhuriyetimizin 100.yılında kültür şehrimiz Hatayımıza, kongremiz şifa oldu can oldu. Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisemizin kurucu olduğu, 18 ülkeden 76 Öğretmenimizin 350 öğrencimizin yer aldığı, "Değerlerimi Öğreniyorum Değer'leniyorum" isimli projemizi alanında uzman akademisyenler nezdinde, "Sözlü bildiri" olarak sunduk, projemizin geniş kitlelere ulaşmasını sağladık. Böylesi değerli bir kongrede ve böylesi anlamlı bir günde bildiri sunmaktan ve okulumuz Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesini temsil etmekten mutluluk ve onur duyuyoruz" dedi.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.