BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İKS - Kurum Standartları Modülü

İKS - Kurum Standartları Modülü
İKS - Kurum Standartları Modülü

Kurum Standartları modülü 2014/2015 Eğitim Öğretim yılı veri girişleri için 27/03/2015 itibariyle açılmıştır. Güncellenen modül ekranlarından bu yıldan itibaren Okul Aile Birliklerinin de sisteme alınması ve Okul Aile Birliği üyelerinden okul velisi olanların mutlaka değerlendirme yapmaları istenmektedir. Bu çerçevede tasarlanan yeni IKS01007 – Okul Aile Birliği ekranının kurumlara full yetki ile açılması gerekmektedir. Ayrıca 2015 yılı itibariyle Kurum Standartları Modülünde(İKS) öğrenci ve veli girişlerinde örneklem grup uygulaması kaldırılmış ve tüm velilerin erişimine açılmış olup. Veli ve öğrenci katılımları ZORUNLU DEĞİLDİR. Veli ve Öğrencilere, İl/İlçe ve Okul Müdürlüklerince giriş yapılacak olan “https://mebbis.meb.gov.tr/IKS/iks00003.aspx” adresinin (MEB ana sayfa, MEBBİS ve E-okul üzerinde link var) ilan edilmesi yeterli olacaktır. Giriş yapmak isteyen veli ve öğrencilere ihtiyaç duymaları halinde gerekli imkanın sağlanması ve rehberlik yapılması gerekmektedir.

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.