BALIKESİR ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kadriye Kemal Gürel İlkokulu'na Ziyaret

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Yakup YILDIZ, İlçemiz Kadriye Kemal Gürel İlkokulu'nu ziyaret etti.
İl Milli Eğitim Müdürümüzden Kadriye Kemal Gürel İlkokulu'na Ziyaret

Koronavirüs tedbirleri çerçevesinde bir süredi yüz yüze eğitim öğretim yapılamayan okullarımızda Bakanlar Kurulu kararları ile birlikte tekrar yüz yüze eğitime başlandı. Öğrencilerin koronovirüs salgınından etkilenmemeleri için Sağlık Bakanlığı'nın yayınladığı talimatlara uygun olarak tedbirler alındı.

 

Okullarımızın eğitim öğretime açılmasının ardından ziyaret ve denetim uygulamalarına da tekrar başlanırken, İl Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yakup YILDIZ ve İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Çetin KEREN alınan tedbirleri yerinde görmek, seyreltilmiş ve hibrit eğitim uygulamalarının işleyişi hakkında bilgi edinmek üzere Kadriye Kemal Gürel İlkokul'nu ziyaret ettiler.

 

Seyreltilmiş eğitim sırasında evde kalan grubun, okulda yüz yüze eğitim gören arkadaşlarına EBA üzerinden yapılan canlı yayınla katıldığı 'hibrit eğitim' modelinin uygulamasını yerinde inceleyen İl Milli Eğitim Müdürümüz, modeli başarıyla uygulayan öğretmenlerimizi tebrik etti. Ayrıca okulda alınan tedbirlerin de oldukça başarılı olduğunu ifade eden Yakup YILDIZ, okul idaresine de emekleri için teşekkür etti.

 

Öğrenci ziyaretlerini koronavirüs tedbirleri kapsamında oldukça kısa tutan İl Milli Eğitim Müdürümüz, en kısa zamanda tüm sınıf kademelerinde yüz yüze eğitime geçebilmeyi arzu ettiklerini ifade etti.

 

04-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-202104-03-2021

altieylul10meb.gov.tr Bahçelievler Mahallesi Sanat Okulu caddesi No1/18 Altıeylül / BALIKESİR - 0 266 244 45 11 / 95 / 99

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.