BALIKESİR
ALTIEYLÜL İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİKin Okul Ziyaretleri
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, Karamanlar İlkokulu ve Ortaokulunu, Gökköy İlkokulunu ziyaret etti.![İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİKin Okul Ziyaretleri](/meb_iys_dosyalar/2018_10/11085147_16.jpg)
İlçe Millî Eğitim Müdürümüz Sayın İbrahim ÇELİK, Karamanlar İlkokulu ve Ortaokulunu, Gökköy İlkokulunu ziyaret etti. Öğrencileri sınıflarında ziyaret eden Sayın ÇELİK, öğretmenlerle gerçekleştirdiği görüşmede ise öğretmenlerimizin eğitim-öğretim hakkında görüş ve düşüncelerini dinledi.